העבודות שלי

אני מאמינה שהבית שלנו הוא המרחב החשוב ביותר בחיינו. הוא מקום המפלט, מקום המרגוע, מרחב המשפחה שלנו ולעיתים גם מקום העבודה. לכן החלטתי לקרוא לעסק שלי חדר משלך – כל אחד מאיתנו זקוק למרחב מפרה שבו הוא יוכל לגדול, להתפתח ופשוט לחיות בכיף.

אני אעזור לכם למצוא את האיזון בין הדברים שאתם אוהבים, בין מה שכבר יש, לבין נוחות ויופי והכול לפי התקציב שמתאים לכם. בעזרת הקומבינציות הנכונות, תאורה מתאימה, פלטת צבעים ואביזרים מותאמים אישית, נייצר יחד חללים שישקפו את הרוח של דיירי הבית, כלומר שלכם.

הום סטיילנג מתאים לכולם. אם אתם מעוניינים למכור נכס, נוכל לשדרגו בצורה כזו שיתאים לשימושים שונים ולאנשים שונים, ובכך למצוא קונה בצורה הטובה ביותר. אם אתם רוצים לשנות חדרים שונים בבית, ללא שבירת קירות ותהליך שיפוץ ארוך. אם יש צורך בשינוי המצב הנוכחי – תינוק חדש, חדר עבודה וכל דבר שתרצו.

אוכל לסייע גם בקשיים של תכנון וארגון, מקניית אביזרים ורהיטים ועד לתליית המנורה בסלון, בעזרת אנשי מקצוע מתאימים.

לכל לקוח תותאם תוכנית עבודה לפי בקשתו כאשר תוכלו לבחור בין האופציות השונות – תהליך ליווי מלא משלב המחשבות דרך העלאת אפשרויות ועד הרכישות והמימוש בפועל. לחילופין אפשר גם לבצע תהליך קצר יותר או ליווי נקודתי בהתאם לצרכים שלכם, לתקציב ולזמן.

פגישת היכרות בביתכם

פגישת היכרות בת שעתיים בה נתכנן, נחליט על מיקום הריהוט ופלטת צבעים תואמת. נעשה “ספירת מלאי” של מה שיש לכם, נבדוק אם ישנם רהיטים שיכולים לעבור שיפוץ מחדש ולהתאימם לקונספט החדש. לאחר הפגישה אשלח לכם סיכום של התכנון, אפשרויות שונות למימוש והמלצות על חנויות בהם תוכלו לרכוש את האביזרים השונים.

 קניות

נצא יחד למסע קניות של כ-6 שעות בחנויות שנקבע מראש ונרכוש אביזרים לבית (רהיטים, טקסטיל, דקורציה וכדומה). יום הקניות הוא גם עבור אלה מכם שלא מצליחים להתמודד עם המגוון הגדול שמוצע כיום וזקוקים לכיוון, עזרה או סתם עצה. ניתן גם לשלב את הקניות עם פגישת היכרות בבית, או לחילופין להחליט על האביזרים השונים ואני אבצע את הרכישות לבד.
(אם יהיה צורך נצא ל-2 או יותר ימי קניות)

סידור וארגון החלל

לאחר התכנון, הקניות וצביעת הקירות, ניפגש לפגישה אחרונה של כשעתיים, בה נעשה העמדה על הריהוט, נארגן את החפצים, נתלה וילונות, תמונות ותאורה וכל מה שצריך ונסיים את התהליך כולו.  במידת הצורך נתאם עם בעלי מקצוע המתאימים לעבודות השונות, על מנת לקבל את התוצאה האידאלית בשבילכם.

לקבלת פרטים נוספים, קביעת פגישת היכרות והצעת מחיר, מוזמנים ליצור קשר

שתפי את הפוסט:
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב email
Email
0 replies on “העבודות שלי”