תהליך העבודה

Yaarah_InnerPage_Graphics_V2-1024x227

 

אני מאמינה שהבית שלנו הוא המרחב החשוב ביותר בחיינו. הוא מקום המפלט, מקום המרגוע, מרחב המשפחה שלנו ולעיתים גם מקום העבודה. לכן החלטתי לקרוא לעסק שלי חדר משלך – כל אחד מאתנו זקוק למרחב מפרה שבו הוא יוכל לגדול, להתפתח ופשוט לחיות בכיף.

אני אעזור לכם למצוא את האיזון בין הדברים שאתם אוהבים, בין מה שכבר יש, לבין נוחות ויופי והכול לפי התקציב שמתאים לכם. בעזרת הקומבינציות הנכונות, תאורה מתאימה, פלטת צבעים ואביזרים מותאמים אישית, נייצר יחד חללים שישקפו את הרוח של דיירי הבית, כלומר שלכם.

הום סטיילינג מתאים לכולם. אם אתם מעוניינים למכור נכס, נוכל לשדרגו בצורה כזו שיתאים לשימושים שונים ולאנשים שונים, ובכך למצוא קונה בצורה הטובה ביותר. אם אתם רוצים לשנות חדרים שונים בבית, ללא שבירת קירות ותהליך שיפוץ ארוך. אם יש צורך בשינוי המצב הנוכחי – תינוק חדש, חדר עבודה וכל דבר שתרצו.

אוכל לסייע גם בקשיים של תכנון וארגון, מקניית אביזרים ורהיטים ועד לתליית המנורה בסלון, בעזרת אנשי מקצוע מתאימים.

לכל לקוח תותאם תוכנית עבודה לפי בקשתו כאשר תוכלו לבחור בין האופציות השונות – תהליך ליווי מלא משלב המחשבות דרך העלאת אפשרויות ועד הרכישות והמימוש בפועל. לחילופין אפשר גם לבצע תהליך קצר יותר או ליווי נקודתי בהתאם לצרכים שלכם, לתקציב ולזמן.

פגישת ייעוץ בביתכם (או בית העסק)-

למי מיועד השירות?
  • מי שרוצה לשדרג חלל יחיד או בית שלם.
  • מי שרוצה למכור דירה ורוצה להעלות את ערכה או למכור אותה בצורה טובה יותר.
  • גם מי שיודע מה היה רוצה בעיצוב אבל מתקשה לעבור את התהליך לבד.
מה כוללת הפגישה?
  • נערוך “ספירת מלאי” של הריהוט האקססוריז שיש לכם, נבדוק אם ישנם רהיטים שיכולים לעבור שיפוץ מחדש ונתאים אותם לקונספט החדש.
  • נמדוד את החללים כדי שנוכל להתאים ריהוט וטקסטיל.
  • נחליט על מיקום הריהוט ופלטת צבעים תואמת.
  • נעבור על הצרכים של כל בני הבית (או המשרד), ורצונות של כל אחד.
אם מה תצאו מהפגישה?
  • כיוון וקונפסט לעיצוב החדש.
  • רשימה של ריהוט (לא תמיד מלא, תלוי בגודל החלל) והיכן ניתן לרכושו.
  • המון רעיונות חדשים!

קניות-

נצא יחד למסע קניות של כ-6 שעות בחנויות שנקבע מראש ונרכוש אביזרים לבית (רהיטים, טקסטיל, דקורציה וכדומה). יום הקניות הוא גם עבור אלה מכם שלא מצליחים להתמודד עם המגוון הגדול שמוצע כיום וזקוקים לכיוון, עזרה או סתם עצה. ניתן גם לשלב את הקניות עם פגישת היכרות בבית, או לחילופין להחליט על האביזרים השונים ואני אבצע את הרכישות לבד.
(אם יהיה צורך נצא ל-2 או יותר ימי קניות)

סידור וארגון החלל-

לאחר התכנון, הקניות וצביעת הקירות, ניפגש לפגישה אחרונה של כשעתיים, בה נעשה העמדה על הריהוט, נארגן את החפצים, נתלה וילונות, תמונות ותאורה וכל מה שצריך ונסיים את התהליך כולו. במידת הצורך נתאם עם בעלי מקצוע המתאימים לעבודות השונות (חשמלאי, מדביק טפטים וכדומה) , על מנת לקבל את התוצאה האידאלית בשבילכם.

לקבלת פרטים נוספים, קביעת פגישת היכרות והצעת מחיר, אשמח לשמוע ממכם, מוזמנים ליצור קשר