עיצוב דירה שכורה- משפחה צעירה במושב

עיצוב דירה שכורה

לדירה השכורה שלנו נכנסנו שלוש נפשות (כרגע גדלנו לארבע), ושתי חתולות.
הדירה היתה חשוכה ולא מרוהטת. רצינו להתאים את הדירה לצרכים שלנו- זוג עם ילדה קטנה, צורך בפינת עבודה זוגית ושיהיה לנו כיף (תכלס הכי חשוב). זוהי דירה שאנחנו משכירים אך היה לי חשוב מאוד שנרגיש בה בבית- הבית שלנו. המטבח קיבל צבע חדש ומרענן, הוספנו חום וצבעים אך לא נעשה שום שינוי במבנה.
עיצוב הדירה נעשה מתוך התחשבות בתקציב לא גבוה, מתוך ידיעה שאנחנו לא יודעים כמה זמן נגור בה, אבל בסיטואציה היום במדינה, לא נראה שבקרוב נוכל לקנות בית, אז היה חשוב לי שנשקיע.

הסלון

יש לנו הרבה דברים (ואת כולם אנחנו אוהבים ומתקשים להיפרד מהם). ניסיתי בסלון להכניס את הספרייה, כי אני מאוד אוהבת ספרים בסלון. כשניסינו למקם את הריהוט היה לנו קושי כי בעצם הוא סלון עם מעט קירות. בסוף החלטנו להעמיד את הספה כך שתיצור חוצץ בין הסלון לבין פינת האוכל והמשחקים. (טיפ חשוב- עשינו ניסיונות אמיתיים של הזזת הרהיטים עד שהגענו להחלטה).

Yaara-9.7.15-9new copy

Yaara-9.7.15-130new copy

Yaara-9.7.15-29new copy

קולאז סלון

פינת העבודה

פינת העבודה היא פינה זוגית- שנינו עובדים ממנה ולכן קנינו פלטה ארוכה שתכיל את כל הדברים ושיהיה לנו מספיק מרחב. מחוסר מקום וחדר שינה נוסף, היא מוקמה במסדרון.

Yaara-9.7.15-54new copy

Search results for דירה שלנו

Yaara-9.7.15-47new copy

פינת עבודה

חדר הורים

זהו חדר יחסית קטן בגודלו ולכן המיטה מוקמה מתחת לחלון. אנו גרים באזור די קר ולכן השתמשתי בכריות נוספות במיטה שייצרו הפרדה עם החלון.

Yaara-9.7.15-58new copy

Search results for דירה שלנו1

חדר ילדים

זהו החדר של בת 3, אבל חשוב היה לי לעצב אותו כך שיוכל לשמש אותה לעוד שנים, ולא יהיה צורך לעשות שינויים מהותיים, לכן נמנעתי מטפט מאוד ילדותי או מדבקות קיר של דמויות מוכרות:) ידענו שבבוא היום גם יגיע אח או אחות, לכן השתמשתי בהרבה צבעים שיתאימו לשני המינים.

Yaara-9.7.15-94new copy

Yaara-9.7.15-66new copy

חדר נעמה

Yaara-9.7.15-69new copy

זה הבית הקטן והנחמד שלנו.

אם אתם רוצים גם לגור במקום שאתם אוהבים, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר,

ואם אתם אוהבים ורוצים שגם אנשים אחרים יהנו, מוזמנים לשתף את הפוסט.

שלכם,
יערה

 

שתפי את הפוסט:
Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
0 replies on “עיצוב דירה שכורה- משפחה צעירה במושב”