משרדי אברהם הוסטלס וטורס. צבעוניות. סטייל. פרקטיות.

ציור קיר Stepa Aifo

I’ve learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel

Maya Angelou

עיצוב המשרדים של אברהם הוסטלס וטורס, מסמן אצלי (ואולי אצל כולנו האמת), נקודת דרך עצובה וכואבת. תהליך העיצוב היה משמח- הצוות וההנהלה של החברה גדלו מאוד והיה צורך למצוא משרדים הולמים. נמצא המקום המתאים ועברנו תהליך שיפוץ שכלל חלוקה לחללים, בניית קירות, בחירת חומרים ועוד. תוך כדי השיפוץ רכשתי ריהוט ואקססרויז למשרדים ועבדתי עם זוג נהדר שצייר לנו ציור קיר בחלל המטבח. ממליצה לכם לעקוב אחרי Stepa Aifo ולראות עוד עבודות נהדרות שהם עושים.

…………………………………….

אבל ממש חודש לאחר סיום העיצוב והכניסה של כל ההנהלה ושל הצוות למשרדים, פרצה הקורונה. כמו מיליונים ברחבי העולם, גם העסק הפרטי שלנו נפגע מאוד ועדיין לא רואים את הסוף. אני מנסה להיות אופטימית ולכן גם ניסיתי לשאוב השראה מגדולים ממני והציטוט של מאיה אנג׳לו. אברהם הוסטלס הם חברה שיש לי קשר אישי אליה (בעלי מנכ״ל ושותף) אז אמנם אני לא אובייקטיבית, אבל כל מי שמכיר אותם, יודע שהם לא בעסק רק בגלל הפאן הכלכלי- יש להם ערכים, הם אנשים נהדרים והם מגדלור של אור בתוך הרבה חושך בעולם. אני מקווה שהם יחזרו בקרוב למשרדים שלהם ושכולנו נחזור לטייל ברחבי העולם. מוזמנים לפוסט שלי על הטיול האחרון שלנו בפורטוגל, שניזכר שיש לנו ארץ ועולם נהדרים!

את כל הצילומים הנהדרים, צילם גיל וולפסון, ופה קצת ממצב הרוח של הזמן האחרון.

………………………….

הומאז׳ לקורונה. צילום: גיל וולפסון

שתפי את הפוסט:
Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
הצטרף לתגובות

2 ‫תגובות

השאר תגובה
השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *